First Lift

Wchłaniane nici First Lift służą do rewitalizacji i poprawy struktury skóry twarzy, szyi i dekoltu, a także innych partii ciała, takich, jak ramiona, brzuch, czy uda.

Wykonane są z rozpuszczalnej substancji PDO (polidioksanon), który jest materiałem znanym i stosowanym od wielu lat w chirurgii plastycznej, gastroenterologii, urologii, ginekologii i okulistyce, a od dwóch lat również w medycynie estetycznej. Polidioksanon pobudza w tkankach proces tworzenia nowego kolagenu - białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry oraz syntezę endogennego kwasu hialuronowego. Zabieg powoduje natychmiastową poprawę wyglądu skóry. Po około 10-14 dniach rozpoczyna się proces syntezy kolagenu.

Nić PDO umieszczona jest na bardzo cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzana jest w określone okolice ciała. W zależności od miejsca, nici wprowadzane są śródskórnie, do podskórnej tkanki tłuszczowej lub domięśniowo. Zabieg trwa zazwyczaj 30 - 60 minut i jest praktycznie bezbolesny. Niewielkie zaczerwienienia czy krwiaki ustępują zazwyczaj po kilku dniach.

Gabinet

Wkrótce fotogaleria nowego gabinetu. 

 

lek. Izabela Cwojdzińska - Jankowska

Certyfikaty

Aktualności

 

 

zarezerwuj wizytę online